eğlenceli giymeceler

bir numaralı şalvarlar, tulumlar hep ondan: Fatoş Ahunbay! Daha neler var neler tabii ki Derishow’da! Zamanla gardrobumun en değerli, en rahat, en tarz cicilerini koyucam buraya da.. Para biriktirilip yatırım yapılan ve yıllarca giyilen, her giyildiğinde şirin mi şık mı karar verilemeyen, içindeki seni yansıtan, ya hafifliğiyle tasasız şımarık bir çocuk rolüne büründüren yada tarzının verdiği şıklık içinde güven duygusu veren hissiyatı bol giymece işte 🙂

ey okur sana küçük ama büyük bir sır: Nişantaşı Akkavak sokakta geçmiş sezonun tasarımlarını %50-70 indirimle The End mağazasında bulabilirsin.
This entry was posted in derishow, eğlenceli giymeceler, fatoş ahunbay, indirim, tulum, şalvar. Bookmark the permalink.

2 Responses to eğlenceli giymeceler

  1. Kesinlilikle modası geçmeyen tasarımlar var Derishow'da. Abartmıyorum, 10 sene önce aldıklarımı hala severek kullanıyorum. Şu anda tüm Derishow'larda %50 indirim var. Ben de bugün çok beğenerek kendime bir manto aldım:)Bu arada Rue des Francs Bourgeois'ya, oradaki butiklere ben de bayılırım:)

  2. biu says:

    Eminim çok güzeldir, güle güle kullanın 🙂 Ben şimdi kısmetse Roma'ya gidicem, önceden de gitmiştim ama bu sefer Roma'nın Galata'sını Cihangir'ini keşfetmek niyetindeyim :)Sizinde tavsiyeniz varsa duymayı çok isterim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s