GalataModa

emektar hırkam ve bluzum.. herşeyle fit oluyorlar, sağolsunlar. Bahar akşamları biraz geç geldi bu sefer. Sadece yanına bir hırka alıp çıkmayı özledim ben. Hırka & beyaz atlet en kurtarıcı kombin benim için bahardan yaza doğru geçilen şu günlerde. Fotoğrafdaki başka biryerden ama özellikle Topshop beyaz atlet can kurtarıcı olup durur senelerdir. Zaten 1 alana 2.si şu kadarlardan nasibini almış bir üründür kendisi, e haliyle 1 alan 1 tane daha alır 🙂 Bir de tüy gibi hafif organik penyeler var ki.. 2 yaz önce, Bahar Korçan’dan almıştım. Galatamoda için özel olarak Galatakulesi motifli t-shirtleri tasarlamıştı. Bakalım bu yaz neler var GalataModa’da… Şimdi tüm tasarımcılar Akaretler GalataModa’da toplanmış, beni bekliyordur ;P Hadi gel artık fısıltısı var günlerdir kulağımda 🙂 Olası alışveriş çılgınlığını engellemek ve hem de son günün tadı ayrı olur bahanesiyle erteliyorum habire.. Ama aklım orda, yılın 2 dönemi ben bu olayı bekliyorum zaten. Bu sene Ümit Ünal yok birde, onsuz olmaz ki, festivalin mihenk taşıdır o! Akaretlerden Asmalıya uzanıp, uğrayıvermek lazım Doors‘a da, %50 indirim var benden söylemesi.

Sabredin ciciler, Cumartesi, bilemediniz Pazar yanınızda alıcam soluğu! Ey okur, gönül ister alalım bir dolu cici, ama kriz vurdu bu cici severi, birde ilan etmek için sabırsızlandığı bir etkinlik var ki, ona ayırmak ister tüm sermayeyi.
Advertisements
This entry was posted in ümit ünal, bahar korçan, beyaz atlet, doors, galatamoda, machka, organik, topshop. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s