sneakerhead’ler buraya!

Galata’nın lastik pabuçcusu da açıldı!

Eskiden vapura ulaşıcam diye ıssız, sessiz, karanlık sokaklarından son hızla geçtiğim Tünel-Karaköy hattında, artık sallana sallana gezine gezine yürüyorum, zira her yeni gün birbirinden güzel dükkanlar açılıyor! Building‘den sonra bir yeni konsept tükkan daha : Lastik Pabuç! Ayakkabılar&çizmeler bir yana, raflarda bir sürü aksesuar da mevcut, saatler, gözlükler, kasklar..Farklı olanı seviyorsanız, spor ayakkabı tutkunuysanız, klasik modellerden sıkıldaysınız uğramakta fayda var. Yer: Camekan Sokak no:4

Sahibi Can Soylu o kadar güzel dekore etmiş ki dükkanını, insanın içinden çıkası gelmiyor. Oturup harıl hurul pabuç deneyeceğime, sergi gezer gibi seyrettim durdum önce 🙂 Bu arada dükkanın 3te2si erkeklere hitap ediyor; görülmemiş şey! 🙂 Pabuçları denemek için kurulacağınız rahat bir koltuk ya da puf var sanıyorsanız onda da yanılıyorsunuz; bu işlev bir ağaç kütüğüne verilmiş! Zira bu tükkandaki en rahat şeyler o ayakkabılar!! Hadi gidip deneyin!! Fotoğraftaki çizmeler son sözüm size; ilk yağmurda size koşucammm bende!!

This entry was posted in can soylu, lastik pabuç, marc jacobs, new balance, nike, pabuç, sneaker. Bookmark the permalink.

4 Responses to sneakerhead’ler buraya!

  1. MeRVe says:

    Biummmmmmm, Bu degme kose yazarlarina tas cikartacak uslubun ve de insana biran once bahsettigin mekanlari gidip gorme istegi uyandiran coskulu anlatiminin yanina daldan dala atladigin konulardaki varieteyi de eklersek cok yakinda kendi basina tiraji yuksek bir gazetenin haftasonu ekini cikartabilrisin gibi geliyor bana 🙂 devammmmmmmmmmm !!!!!!!!!!!

  2. biu says:

    mermeeeeeeeee,melis ilerde yazacagı gazetenin pür neşe&eğlence bölümüne beni tavsiye ederse neden olmasın 🙂 daldan dala konusuna gelince bir konsantrasyon sorunu yaşadığım, herşeyi bir çırpıda anlatmak istediğim dogru 🙂

  3. zeya says:

    Bilun;Building IED mezunu öğrenciler tarafından açıldı. Can'da Marangoni 'den. Hepsi Firenze'nin öğrencileri… Gör bak ne varsa İtalya'da var :):):)

  4. evet! Marangoni nin dokunusu.Lastik cizmelerin rahatligi ve dokusu.Senin de bicir bicir konusan blog un.hepsinin takipcisiyim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s