İstanbul Fashion Days – Gamze Saraçoğlu


Bir adrenalin patlaması da Gamze Saraçoğlu defilesi‘nde yaşandı! Herkes dakikalarca ayakta alkışladı, ne büyük bir gurur, ne büyük bir hediye onca emeğe. Gamze’nin mutluluğu, sevinci, başarısı, heyecanı, samimiyeti, gözyaşları, kahkahası hepsi birbirine karışmış, bir damla hayali, okyanusa dönüşmüş herkesi içine katıyor. Daha ötesi ne olabilir.

Sanat garip birşey, korkutucu bazen. Başkasının aklından kalbinden geçenleri bilmek imkansız, ama birgün biri bir şarkı söyler, biri bir satır birşey yazar, biri onu tuvale diğeri bir tasarıma döker, öylece kalırsın, seni tanımayan birinin nasıl olup da aynı şeyi düşündüğünü, seni sana yansıttığını yada farkına varmadığın seni nasıl ortaya çıkardığını görüp şaşarsın. Ben bu haftasonu tanıdığım, tanımadığım birçok kişiyle bunları yaşadım. Emek veren herkesin ellerine sağlık!

Elbise: Ümit Ünal – Aykkabı: Camper – Kolye: Biu Factory

This entry was posted in akış, ümit ünal, biu factory, camper, defile, elbise, gamze saraçoğlu, ifd, istanbul fashion days, mavi. Bookmark the permalink.

4 Responses to İstanbul Fashion Days – Gamze Saraçoğlu

  1. bence GamzeSaracoglu tasarimlariyla masumiyet,sende icindeki heyecanla mutluluksun.

  2. Volkan says:

    sen de aynı şeyi camla yapıyosun, bu dünyanın bir parçası olmaman için hiçbir neden yok, yanılıyor muyum?

  3. Merhaba Billur;Yazılarını çok severek okuyorum. Yaptığın tasarımlarda harika. Ayrıca koyduğun resimlerde giydiklerine de dikkat ediyorum ve çok beğeniyorum. Bazılarında nereden giydiklerini yazmışsın.Mesela "Derishow Eğlenceli Giymeceler" benim de favorilerim. Çok seviyorum ama tabi biraz bütçe gerekiyor onlar için. Onun dışında nerelerden alışveriş yaptığını anlatır mısın? Hatta burada giydiğin mavi elbise nereden?

  4. biu says:

    Merhaba Sinem, çok teşekkür ederim yazdıkların için, çok mutlu oldum! Derishow'u indirimde takip et derim, beden bulmakta zorlanmadan alışverıs yapabilirsin! bu mavi elbise Ümit Ünal'dan 2 yıl önceki koleksıyonundna sanırım, birebir olmasa da bu tarz elbıseler hala atolyesınde mevcut; Asmalımescit Doors'da. Aşağı yukarı tüm fotolarda etıketledım aldıgım yerleri, ordan bakabılırsın. Ama yıne de atladıklarım olabılır, varsa begendıgın bırsey sorman yeterli yine 🙂 Sevgılerrr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s