gecelere gecelere gecelere akalım :)


Bluz: Elie Tahari – Jean&Şapka: Diesel – Ayakkabı: Camper

Gece çıkmayalı çok olmuş. Neyseki düğün dernek kına var! Bu sefer mekan Der Die Das ve komşusu Joke Perestroyka. Yoksa Al Jamal mi demeliyim? Konseptte ekipte içeri doluşuvermiş. Yine toplu kına gecesi var. Dev bir çingene çadırı gibi! Tepede ağacın dibinde, Al jamal ekibinden 3 kişi raks ediyor, hemen yanımda koskocaman bir uçak, ampullü aydınlatma sanki bienal entalasyonu, masada gramafon, dev kamışlar, hemen yanında küvet! Müzik dans son sürat, güya çarşamba günü! Ben de herkesi kendim sanıyorum, evden işe işten ya spora ya eve hatta doğru kanepeye. Ama çıkınca da eğlenmiyor değilim, hele kızkıza muhteşem oluyor! 🙂

Asıl durak ise Der Die Das oldu! Sizde hala gitmediyseniz bi koşup bakıverin lütfen, muhteşem bir mekan olmuş! Bir de gündüz gözüyle gitmek lazım zira önünde şımarıp duştan bozma feneri mikrofona, sevimli tabureyi darbukaya çevirdiğim ‘sahne’nin hemen arkasındaki mozaiği ancak fotoğraflarda farketmiş olmam affedilir gibi değil! Bu yaz bu güzel bahçeyi kaçırdığım için çok pişmanım, napıp edip havalar iyice bozmadan bir koşu tekrar gitmeli!

This entry was posted in al jamal, camper, der die das, diesel, elie tahari, galatamoda, joke perestroyka. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s