dönen etek


Ceket: Machka – Etek: İpekyol – Atkı: Aslı Güler

Küçükken etek giydiğim an dönmeye başlardım, küçük sema’zen misali. Bayılırdım ‘dönen eteklere‘.Küçüklükten bu yana pek bir şey değişmemiş anlaşılan, poz verirken ortaya çıktı. 🙂 Sonbaharın pastel tonlarını, pileli nostalji kokan giymecelerini ve nedendir bilinmez, bu zamana kadar grici olan ben, bu bahar laciverti seviyorum.

This entry was posted in adidas, camper, gap, ipekyol, machka, pileli etek, starbucks. Bookmark the permalink.

10 Responses to dönen etek

 1. ipekcello says:

  aynen ben de kedinin kuyruğuna bakarak dönmesi gibi döner durur sonra hoooooop hemen yere otururdum kendimi prenses gibi hissetmek için 🙂 Ve enteresandır ben de bu aralar lacivertim bkz. http://twitter.com/ipekcello 🙂

 2. 3yedi75 says:

  su an üzerimde olan dönen etek ve rüzgarla basa gecen etek var..cok seviyorum bende, sabah bende döndüm..bir kişi daha varmış etekle dünen! Çok mutluyum..Aklımdan da üzerine beyaz gömlek giy derdi, billur dedim! Sonra siyah dar bluz ve etekle aynı renk kolye taktım!!!

 3. biu says:

  @ipekcello; dönen etek sayesinde bir dönem hepimiz prensestik gercekten 🙂 Ama benım kendimi prenses hissetmeme neden olan bir marka vardı: Panço Bebe. Üzerine PB işli gömleğimi gösterip bakın Prenses Billur yazıyor derdim :))

 4. biu says:

  @3yedi75, yani Özge 🙂 başa geçen eteklerle başa çıkabilmek kadar zoru yoktur. Küçükken, okuldan dönerken sırtımda çanta, bır elımde klasör, diğer elimle etegın bir önünden bir arkasından yakalamaya çalısır halde az badire atlatmamıştım 🙂 Bu arada sabah sabah Özgeciğin aklına gelmek ise paha biçilemez bir mutluluk 😛 Pek bir matemde gördüm seni bu son güneşli İstanbul gününde, niye simsiyah? Yarın ki fırtınanın habercisi misali..

 5. NS says:

  Kloş etekler tekrar çıktı galiba.Çokta yakışmış.Ben zaten her zaman laciverte bayılırım.Bana engin denizleri hatırlatır,huzur verir.Panço bebe yi hatırlıyorum çok mağrur bir şekilde gerçekmiş gibi söylerdin.Karpuz kollu beyaz gömleğinin ön tarafında, aplike edilmiş çiçek buketinin sapında PB yazardı….

 6. biu says:

  canım annecim almıştııııı 🙂

 7. Sana bu ara ayri bi hava geldi.Guzellik kattin kendine,gorusemiyoruz ve bunlar bensiz oluveriyor suralardan farkediyorum diye yiyorum kendimi icten ice,bil bunu.opucuk.

 8. nalan says:

  küçükken üzerinden çıkarmadığın lambada eteğin gibi bu eteğin de çok yakışmış sana, çizmelerin de eteğinle uyumlu olmuş. 🙂

 9. biu says:

  lambada eteğimmm!! 89-90lar mıydı, nasıl da raks ederdim 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s