keçecizade


2005 model kırmızı keçecizade Antoine et Lili‘den. Bir nevi Antropologie‘nin fransız meali bu dükkan. Bayramda soluğu Paris‘te alanlara haber ola. İstanbul’da kalanlar ise Galata‘da Laundromat‘a; Öykü Thurston‘un keçe tasarımlarını ve konuk tasarımcıların muhteşem cicilerini görmeye. Ya da hazır oralara gitmeye karar vermişken, bir taşla 2 kuş vurmak için, 9 Aralık’ta başlayacak GalataModa‘yı bekleyin. Evet evet en iyisi beklemek, bayram harçlıklarınızı biriktirip de gelin, lazım olacak 🙂

Burdan ayrıca, fotoğraftaki boyun dekoltesine dikkat çekip, Zaaf gömlekleri hasretle anmak isterim. Bir markanın ismi bu kadar mı ‘cuk’ oturur tasarımlara. Bu gömleklerle tanışanın otomatikman bir zaafı oluyordu o kuplara ve şık detaylarına. Ne de güzel ne de hesaplıydılar. Bilstore, artık Fred Perry‘e de gömlek yapmaya başladığı için midir nedir, bilinmez, Zaaflar askılarını onlara bıraktı. Alternatifini bulan bana haber etsin. Eğer hala orda bir yerledeyse de, 3e kadar sayıcam çıksın hemen ortaya!:)

Ceket&Çanta:Antoine et Lili – Ayakkabı:Camper – Gömlekler: Zaaf&Machka – Etek:Diesel – Kazak: Gap – Tulum:Derishow

This entry was posted in antoine et lili, öykü thurston, bilstore, camper, derishow, diesel, gap, laundromat, zaaf. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s