Sonunda gidebildim; İstanbul Fashion Week 2010

Dün akşam itibariyle IFW‘e gidebildimmm! 3 gün boyunca, twitter‘ın tepesinde an be an neler oluyor orda diye izlenildi. Ve dün bir solukta kaçırılan defilelerin, after partylerin, korsan blogger buluşmalarının acısı bir bir çıkarıldı. Önce cici moda bloggerlarıyla tanışıldı. NTV Ece Sükan programı için röportaj verildi. Bahar Korçan defilesi izlendi. Back Stage party‘de tanıdık yüzlerle sohbet edildi. Yetmedi tabikii, bugün abbas yine IFW‘e doğru yollarda! Günün combo menüsü Elaidi & Hatice Gökçe & Hakan Yıldırım for Koton. Havada güzel, hadi siz de atlayın gelin!

3 günlük hasretin etkisi heralde, farkında olmadan IFW renklerine bürünüp gitmişim 🙂

Bluz: Massimo Dutti- Etek: Gamze Saraçoğlu – Çorap: Calzedonia – Emektar ayakkabı: Camper


NTV röportajı‘nda bir bir offnegiysem.com‘dan, new media’dan, IFW hakkındaki görüşlerimden bahsettim. Mimikten mimiğe giren yüzüm, heyecanım bakalım ekrana nasıl yansıyacak 🙂 Bu arada basın odası baya rahat ve havalı bir mekan. Bir de gördüm ki IFW’de blogger deyince akan sular duruyormuş. Bir çırpıda beklemeden defilere girilir, basın odasında her türlü imkan kendilerine sunulur. Ferah ferah blog da girilir, röportajda yapılır.


Fotoğraftakiler;iconjane & istanbul fashion addict
fashion by siu, zfashion, eymenstyle ve trendometre ile de tanışıldı.
Herkes ne kadar sıcak, tanıdık ve tatlı 🙂 Bugün tekrar görüşmek üzere!

This entry was posted in bahar korçan, calzedonia, camper, ece sükan, elaidi, gamze saraçoğlu, hakan yıldırım, ifd, ifw, istanbul fashion days, istanbul fashion week, koton, massimo dutti. Bookmark the permalink.

6 Responses to Sonunda gidebildim; İstanbul Fashion Week 2010

 1. Jojee says:

  tatlım merakla bekliyorum röp. eminim çok hoş çıkmışsındır:)modalı bol dakikalar bidahakine aksaklık olmazsa bende ordayım:)

 2. nar says:

  Güzel özet olmuş!fashionnar@blogspot.com

 3. Itır says:

  İlk gün gelebildim,ben.Aklım defilelerden ziyade korsan party de kaldı,en çok.:)

 4. süper çıkmışız 🙂 bu arada röportajlarımız nezaman yayınlanacak acaba bişey sölemediler:S hatice gökçe de var mıydın?hakan yıldırımda çaprazımdaydın canım :)Burcuistanbul fashion addict

 5. ne güzel keşke şu güzel günlere bende katılabilseydim..ah istanbul bi dahaki sefere kaçıp gelicem

 6. biu says:

  @jojee çok merak ediyorum ben de, bakalım ne çıkacak 🙂 bir dahakine hep beraber olmak dileğiyleee!!@nar, hızlı günün hızlı özeti oldu tam. 🙂 bir dahakini doya doya yaşamak istiyorum ben de!@ıtır, aynen! hala içimde uhte :)@istanbulfashionaddict, söylemediler :/ daha başlamamış zaten program, eli kulağındadır :)@moda-yemektarifleri, inşallah bir dahakine gelebilirsin sen de canım! ben de daha çok zmn gecırmek isterdim ama bu kadarı bile yetti aslında 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s