Güpe gündüz parti mi olurmuş?

Benim gibi trafiği, kalabalığı, havasız ortamları bahane edip, aslında sırf üşengeçlikten gece dışarı nadiren çıkanlar için birebir bir aktivite; güpe gündüz parti!

Sanki lise günlerimdeymişim gibi hissettim bugün. Güpe gündüz, hafif karanlık bir mekana gidip, bangır bangır müzik eşliğinde bira içmeyeli çok olmuş. Gizli gizli, sanki çok da kızılacak mühim birşey yapıyormuşuz gibi, Taksim’e gitmek, bira içmek o yıllara özgü, heyecanlı bir haftasonu programıydı 🙂 Bugün iconjane ile Public‘teki Miller Daylight Disco Party‘e gittiğimde aklıma gelen ilk şey de bu oldu. O yaşta böyle bir aktivite için neler neler yaptığımızı hatırlayınca şimdi komik ama o yıllar için büyük bir adım niteliğini taşıyan kaçamaklar.

Gelelim parti fotoğraflarına. İconjane ile girişte verilen 20 papel karşılığında Miller‘larımızı alıp, bar civarında yerlerimizi aldık.

Az sonra,İstanbul gece hayatını oturduğum yerden, sanki mekan mekan geziyormuşum gibi, bilmiş bilmiş anlatmama vesile olan Hazal Yılmaz da bize katıldı. Hazal Yılmaz sadece bu gece nerde ne varı yazmıyor belki ama bana sorsalar, ve ver şu ödülü deseler, ‘Bir gecede 5 mekan hiç bir üşengeçliğe takılmadan’ büyük jüri özel ödülünü imrenerek vereceğim kişidir kendisi! Son sözde O’na gelsin o zaman; Hazal, arasıra iconjane ile beni discoya götür! Zira bugün gördük ki, içimizdeki parti canavarı uykusundan uyanmak için bahane arıyormuş 🙂


Bluz: Bis Wear – Kolye: Biu Factory – Jean: Diesel

This entry was posted in bahar korçan, berra terzioğlu, bis wear, biu factory, diesel, l'appart pr, miller, public. Bookmark the permalink.

1 Response to Güpe gündüz parti mi olurmuş?

  1. Itır says:

    evet ya gündüz partileri,..bap ,özellikle:)ben o zamanlar ereğli de yaşardım (kdz.),haftasonları ist.'a gelince arkdaşalrım derdi hadi bap'a gidelim diye :)hey gidi bea.:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s