Barınaklar yardım bekliyor!Şapka: Mine Kerse – Gözlük: H&M – T-shirt: Topshop – Ayakkabı: Reebok – Hırka: Gap– Ceket & jean: G-star

Dün gece Hachi‘yi izleyip, tam 1 saat ağladıktan sonra, Pazar Günü köpeciği kaptığım gibi sahile gittim. Bundan sonra Pazar günlerim kendisine aittir. Aynı evde yaşadığım küçük finomla bile bu kadar az ilgilenebildiğim için kötü hissederken, barınaklarda yaşayan köpecikler napıyor, hayal bile edemiyorum. Bir filmde dağıldım, barınaklara gitsem kim bilir ne hale gelirim bencilliğimi bir kenara bırakıp, devamlı ertelediğim bu ziyareti artık yapmaya karar verdim. Bana en yakın barınak, Ataşehir’deymiş , siz de nolur size en yakın olanı http://www.barinak.gen.tr/ sitesinde bulun ve onlara destek olun. Alıp eve götüremeseniz bile, sahiplenip, ihtiyaçlarını karşılayabilir ya da en azından ziyaretine gidip, onunla oynayabilirsiniz. En sevdikleri birşey varsa o da ilgi ve sevgi… Facebook gruplarını da buldum, belki sizin de bir sonraki haftasonu planlarınızı değiştirir diye paylaşmak istedim.

This entry was posted in g-star, gap, mine kerse, reebok, topshop. Bookmark the permalink.

5 Responses to Barınaklar yardım bekliyor!

 1. DENiZ says:

  TR'ye dondugumde gonullu calismak istiyorum ben de barinaklarda! Benim Pazar'lar neredeyse 1 senedir Maya'ma ait sana da bundan sonra keyifli Pazarlar diliyorum minik Finonla 😉

 2. Itır says:

  ben sokak köpeklerinin hayranıyım.her gün yeni biri ekleniyor aralarına.İnsanlar büyük bir hevesle bakacaz diye alıp (ki bunda çocuklarının istek faktörü devrede oluyor)sonra ilgilenmeyip,salıveriyorlar sokaklara.ama ne çok günaha girdiklerinden habersiz olarak.o kadar kızıyorum ki bu duruma.bana eski işyerimden biri,köpek bakcağına çocuk yap demişti.hahahhaha ne talisiz bi laf.:)ben tabii bi daha kadının suratına bile bakmamıştım o da ayrı:)neyse böle zihniyetler var hala,ilginç ama öle:)resimdeki senin minişse pek sevimli bu arada:)

 3. fashionist says:

  bööle bi postu bizimle paylaştığn için gerçkten teşekkür ediyrm insanların bilinçlenmesi gerekiyor sende buna vesile olan insanlardn biri olmşsn bnmde uzun zmndır aklmda olan bşydi barınakları zyaret en kısa zmnda bunu gerçeklştirip bir köpeği kaptığm gibi çimlik alanlara kndimi atmk istiyrm:)

 4. ilovethenew says:

  Bugün Haberturk te de okuduk bu yazıyı..harikasınız ..

 5. Modapark.Net says:

  benim rus finom var, yüzü hariç gerisi inanılmaz benziyor 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s