nasıl gidesim var ama nereye?

Valiz çok güzel değil mi? Alıp karşıma uzun süre bakmak istiyorum. Ne bakması alıp gitmek istiyorum, ama nereye.. Hayalden kim ölmüş.. En çok Barcelona‘ya gidesim var, hala görmedim 😦 Sonra Amsterdam‘a, sonra arayı baya açtığımız Paris‘ime. Yunan adaları hevesim ise her yaz tavan yapar. Yeni Kıta‘yı da dünya gözüyle görsem hiç fena olmaz hani. O kadar çok görecek ve yaşacak yer var ki..Keşke hep gezsem aslında.. Keşfetsem, yazsam, paylaşsam.. Hayal işte..Peki sizin hayalinizde nerelere gitmek var?
T-shirt : Ümit Ünal – Tayt: Topshop – Babet: Zara

This entry was posted in çekim, ümit ünal, topshop, zara. Bookmark the permalink.

21 Responses to nasıl gidesim var ama nereye?

 1. ozlem says:

  ah ahhh bu soru bu saatte sorulmaz ki… new york, los angeles, barcelona, roma. hiç yormiim kendimi yaza yaza, heryere gitmek istiyorum ben :))

 2. Ezgi says:

  Şiliiii=)) çok merak ediyorumm o ince uzun güzellik nasıl biyeeer =)

 3. böyle bir bavulla her yol paris bana.her yere gidesim var benimde.bu bavulu siz mi yaptınız yoksa bir yerden mi aldınız? çok merak ettim bunu.

 4. Betul says:

  ah ahh 🙂 butun yorumlar boyle baslayacak galiba. hic yurt disina gitmedimve o kadar cok gitmek istiyorum ki sayisiz yere. ben de hayal kurayim oyle bir is yapayim ki o ulke benim bu sehir senin gezeyim, yanimda sevgilim- kocam olsun onun da isi benimki gibi olsun 5-10 sene boyle yasayalim sonra canim Istanbulumda tekrar yerlesik hayata gecelim:)

 5. iconjane says:

  ben gidiyorum… ona göre : ))

 6. burcu d. says:

  bavul gercekten harika! benim su an yine londra'ya gidesim var, onu'da next week gerceklestirecegim! :)ama kuba, new york ve tokyo'da fena olmaz!

 7. DB JUNK says:

  Bayıldım bu valize, bu ara ben nereye olsa gitmek isterim:) Annem iyileşince kemiklerimi ısıtacak, dertsiz tasasız sıcak bir yer ilaç gibi gelirdi:)

 8. fashionist says:

  bavul harika:) walla bnde uzuuun zmndır gitmk istiyrm ama neresi old. farktmz yeni keşfedebileceğim gezmeye doyamaıcam yerler olmalı. uzakdoğu olur afrika olur amerika olur…

 9. sıcak bir ülkede ayagımda terliklerim üzerimde şortum, kafamda şapkam "turist turist" gezmek isterdim.

 10. Bilun ŞEN says:

  Aaa Billur'cum o wofi kimin? :)Benim kızımla arkadaş olabilir mi? :pYeşil tosbağamla her yere gitmek istedim ben şimdi o valizi görünce :)Bali ve Küba ilk görmek istediğim yerlerden.. 🙂

 11. seciloc says:

  Bu sabah gene Venedik'e gitme hayallerim depreşmişken yazını okumak bu bir işaret mi acaba diye düşünmemi sağladı :)) ama birgün gideceğim o dar sokaklı, güzel kapılı şehre :))

 12. MeRaiL says:

  Kesinlikle ilk olarak japonya'yi tamamen gezmek, newyork, kuba ve ingiltere'nin adaciklarina ;))Bir omur boyuda guzel bir adada yasamakla devamli tatilde olmak isterdim :B

 13. style m says:

  almanyada olan biri olarak turkiye sahili olsun birde simit yeter simdilik.ama tr den gelince bi hollanda yapsak hic fena olmaz .;D

 14. valiz güzel ama wos wos şahane 🙂

 15. iLkin says:

  down under'da olduguma gore bana en guzel yer Istanbul su an!!ama hala guney amerika yi kesf-i alem'e cikamadigim icin icim de uktedir.! ordanda bi acapulco,cuba,jamaica fena olmazdi:)

 16. kumsepeti says:

  ben teksasa yerleşmeyi çok isterdim, las vegas veya japonyada olabilir tabi, ne güzel olurdu cidden

 17. Doorstepping says:

  Off offf..Naptın böyle? Hayaller kurdurdun 2 dakikada. Yazın Yunan Adaları benim listede de var. Artık bu yaz olmalı. Sonra aynen hala gidemediğim Barcelona ve Amsterdam.. bi de Tokyo'ya yeniden gitsem tam süper olacak! Self-control : Hayallerden çık, işe geri dön!

 18. bilge says:

  uzun zamandır Parisde olduğumdan dolayı benim şuan çok acaayip türkiyeye gidesim var..mayıs sonunu bekliyorum sabırla..

 19. Bayıldım bu valizle verdiğin vosvosla doğal pozlara süper olmuş canım

 20. biu says:

  herkes ne güzel hayallerini paylaşmış! umarım hepimizin gitme hayalleri birgün, çok da uzak olmayan birgün, bir bir gercek olur!bu arada valiz, çukurcuma'daki bir antikacıdan çekim için ödünç alınmıştı. Ama benim mütevazi cekimim için degıl maalesef 🙂 Ben de hala peşindeyim ama herkesin gözdesi olduğu için çekimden çekime geziyor, karda yürüyor izini belli etmiyor meret! :)woswos ise tamamen tesadüfen! hatta valizden de önce karşıma çıkmıştı çekime giderken. Valizi, vardıgımda karsımda görünce, uzun uzun süzdüğüm araba sahibini de gözüm aradı ama bulamamıştım :))

 21. b'locked says:

  yıllardır sadece viyana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s