Bebek’te üç beş tur atalım? ;P

Galatamoda manzaralı ofisim bu sefer boş standlara baksa da sorun yok, kaçıp nereye saklandıklarını biliyorum!! Hepsi soluğu yağmur sonrası Bebek sahilde almış.

IMG_1536
IMG_1537

Biu Factory‘de boş durmamış geçen sene olduğu gibi tin tin peşlerine düşmüş, Bebek Şenliği‘nde sevdiği tasarımcılarla beraber yerini almış.

IMG_1558

Amma velakin 165 katılımcı arasında beni nasıl bulursunuz bilmem. Ara sıra zıplarım, sevgili hükümetinizin DNS taşlarını dama yapıp, yerinden oynatmaları ve bir de üstüne mızıkçılık yapmalarıyla, kafasına güm diye taş gelen bloglar açılmıyor diye feryadı basarım! Bir şekilde dikkat çekmeye çalışırım sizin için işte, o vakit şaşkın bakışların yöneldiği tarafa doğru gelin beni kesin bulursunuz 😉

Hayatta daha güzel hikayeler de var.. Mesela bu çantalar. Hepsi, yarış görmüş, kullanılmış yelkenlerden üretiliyor. Üstlerindeki resimler ise baskı şeklinde değil tek tek el ile çiziliyor. Bundan dolayı her bir çanta kendine özgü yaşanmışlıklar ve çizgiler taşıyor kumaşında. Hikayesi de kendisi kadar güzel bu çanta için adres Deniz Dükkanı. İzmir‘den yelken açıp buralara kadar geliyor.

IMG_1532

IMG_1533

IMG_1552

IMG_1553

Triko: Bora Aksu for Koton – Etek: İpekyol – Çizme: Nine West – Kolye: Biu Factory – Çanta: Deniz Dükkanı

Haftasonu Bebek’te 3-5 tur atmaya karar verirseniz, sizi de bir merhaba demeye, bonibonların tadına bakmaya bekliyorumm!! 🙂
IMG_1526

Geçen seneden kalma nostaljik bir de slide show buldum 🙂 Bebek Şenliği‘nde görüşmek üzere!!

http://www.youtube.com/get_player

This entry was posted in Bebek Şenliği, biu factory, cam boncuklarım, deniz dükkanı, galatamoda, ipekyol, koton, nine west. Bookmark the permalink.

18 Responses to Bebek’te üç beş tur atalım? ;P

 1. gelicem gelicem gelicem bu sefer bitanesi benim olucak pembeler yeşiller olsun çok hepsi benim olsun hahaha gözü dönmüş bana bak:))

 2. DB JUNK says:

  Aaaa Bebek'te bu defa stand mi kurulacak?

 3. umarım havalar şahane olur da size engel teşkil etmez..

 4. biu says:

  Aysegülcüm, ben de panikledim yeşil var acaba pembe de yapmıs mıydım? :)) Yapıverem hemen yrn aksam!Denizcim, hep standlar oluyor, minik minik tenteler altında kurulan standlarla parkı isgale geliyoruzzz!! 🙂 bu sefer cok katılımcı oldugu için genelde bir tente altında 2 tasarımcı olacak ama.Stil sahibi bayanlar, havalar düzelicek diye biliyorum aman diyim, cimlere gömülüp, denize dökülmeyelim 🙂

 5. DB JUNK says:

  hımm eski halini biliyorum gayet şekerdi ama ben Galata Moda haftasındaki konstrüksiyon kurulacak sandım bir an:)

 6. biu says:

  Denizcim, Galatamoda'daki konstrüksiyon terkedilmiş bir halde oylece duruyor karsımda, bugun gidip orda cekım yaptım, sivil bir polis geldi, hersey yolunda mı dedi :))O zaman seker standıma skinny sekerlemelerini ve seni bekliyorummm!! :))

 7. Bilun Şen says:

  Geliyorummmm, bonibon yemeye :p

 8. iLkin says:

  kiskaniyorummmm:)gri-pembe uyumu ise super,sana cok gitmis bilesin billurcugum:)

 9. Mia says:

  bende geliyorum cumartesiiii hava da güzel ohh 🙂

 10. Nil says:

  Çizmenin aynısından bende de vaar çok tatlı olmuşsun 🙂

 11. Itır says:

  buluruz biz seni.Kaçamazsın hehehhe:))

 12. Gizzy says:

  ben ne yazıkki gelemicem:(ama inşallah hava süper oluur ve çook eğlenirsiniz:)bu arada giydiklerine bayıldımmm süper tatlı bi şey olmuşsun!!!

 13. casey23 says:

  bu çizmelerden nefret etmeme rağmen o kadar yakıştırmışsın ki kendine!!!! Çok klasik ve hatta nefret ettiğim bi laf ama enerjine hayranım 🙂 bebekte görüşürüz!! 🙂

 14. April says:

  İnanmıyorum!Yelken kumaşından çanta mı ? :))Yelken aşığı olarak, bu fikre bayıldım bayıldım!Yeni şeyler öğrenmemi sağladığın için teşekkürler Biu!

 15. O çizmeler bende olsaydı, salı günü fantastik dörtlüye katılmaya aday olacak kadar ıslanmazdım, hem şık hem 'lazım'!Bu haftasonu özel bir haftasonu.. Etrafımda kimsecikler kalmadı.. Birini ikna edersem soluğu yanınızda alırım, hatta kocamanda öperim.. Kader kısmet diyorum:))

 16. Çok şeker görünüyorsun yine çizmelere ve çantaya bayıldım. Hafta sonu görüşürüz 😉

 17. fk says:

  yağmur botuyla tiril tiril pudra rengi eteği kombinlemek asla aklıma gelmezdi. bayıldım!bebek şenliği de şahane geçsin dilerim, umarım seneye ben de gelirim.sevgiler

 18. Doorstepping says:

  Yaşasın çantalarımız görücüye çıkmış 😀 Çok yakışmış Biu'cum, iyiki almışsın 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s