Kutlu düğün aylarında ne giyilir?

Sizin için de aynı durum geçerli mi bilmiyorum ama bizim kutlu düğün ayları bu sene Haziran-Temmuz aylarına denk geldi. Nerdeyse her haftasonu bir düğün, her haftasonu bir off ne giysem, saçımı topuz mu yapsam, açık mı bıraksam, manikür randevusunu bu sefer istediğim saate kapabilecek miyim, ertesi gün hemencecik herşeyi resetleyip, kurutemizlemeciye koşmayı unutmamalıyım tatlı dertleri aldı başını gidiyor.

Düğüne ne giysem derdimi, bu sefer Bebek Şenliği’nde Özgür Masur‘dan aldığım bu ciciyle güle oynaya atlattım. Derdime deva olan bir diğer elbise ise Gamze Saraçoğlu‘ndan gelecek. Gamze’nin geçen sene İTÜ Taşkışla‘da gerçekleşen IFW kapsamındaki ilk solo defilesinde gördüğüm bu elbiselerin hepsi ayrı bir mini rüya.

Nöbetleşe takılacak bu 2liye, bu mübarek aylarda geçmiş senelerin evladiyelikleri eşlik edecek, herşey planladığım gibi giderse erkek arkadaş hariç kimseye aynı elbise denk gelmeyecek! Size bile! 😉 Zira bu ilk düğün postu ama benim devirdiğim 3. düğün oldu bile! 😉

IMG_2102

IMG_2113

IMG_2117

IMG_2086

IMG_2123
Elbise: Özgür Masur – Küpe: Aida Pekin – Ayakkabı: Charles&Keith Çanta: Massimo Dutti

This entry was posted in aida pekin, özgür masur, Bebek Şenliği, charles keith, düğünde ne giyilir, gamze saraçoğlu, massimo dutti. Bookmark the permalink.

15 Responses to Kutlu düğün aylarında ne giyilir?

 1. Elbise, ayakkabılar, saçın, clutch, hepsi çok güzell!!!

 2. FINDIKKURDU says:

  Elbise muhteşemmiş, sen de süper olmuşsun!

 3. Elbise çok güzel zaten de ben saçlarını çok çok çok beğendim!!

 4. MorDolap says:

  Herşey çok güzel ama özellikle saçların çok hoş olmuş 🙂

 5. Elbise çok güzel ama saçlarınla birlikte sende harika olmuşsun.İş kıyafette değil hani;)Ayrıca, düğünleri hiç sevmem ama beni bile gaza getirdin enerjinle :))

 6. Zuzu says:

  Her zaman kı gıbı sırın otesı =)

 7. oceania says:

  elbiseyi de herşeyi de cok begendim..ben genelde topuz pek sevmem ama cok begendim sacını..hangi kuafor adresini alabilir miyim acaba?:)

 8. MODA CADISI says:

  Genel olarak çok güzel ama saçlar çok yakışmış 🙂

 9. zeynep says:

  çok güzelsin çok doğalsın hep olduğun gibi=)

 10. ASLI says:

  elbise muhteşem saçında öyle ve sende süper olmuşsun , bu arada habertürk gazetesinin cumartesi magazin ekinde seni Deniz Berdan'ın kızı olarak yazmışlar okuyunca koptum yanınada bebek şenliğinde çekilmiş bir fotonuzu koymuşlar 🙂

 11. biu says:

  Fashionpassion, Fındık Kurdu, Alışveriş Cini, MorDolap, Zuzu,İğne İplik, Moda Cadısı, Zeynep; çok çok teşekkürler!! Saç elbisenin pabucunu dama atmış! 🙂 O kadar cok düğüne gidiyorum ki farklı birşey olsun istedim, yine maşa yaptık, ama dağınık topladık.Ocenia; Suadiyede, Yusuf Çağlar kuaförde Ali var, eşi Ebruyla beraber harikalar yaratıyorlar. Önümüzdeki düğünlerde bakalım ne yapıcazzz? 🙂 adrese bu linkten ulaşabilirsin; http://yusufcaglar.com/Aslıcım gördüm o haberi çok bomba çok, nasıl bir gazetecilik anlamak mümkün değil!

 12. ebruli says:

  evt billurcum harika görünüyorsun:DDDtamam elbide harika,ayakkabılar,makyaj,sen süpersin ama KOCAMINDA hakkını varmak lazım saçlarını süper yapmış:DDDDDDDÖPÜYORUZZ KOCAMANNN SENİ

 13. ebruli says:

  teşekkür edriz billurcum ama senin güzelliğin olmasa yaptığımız iş pek bişey benzemez dimi??bende meraklandım önümüzdeki düğünlerde bakalım nasıl olucaksın:DDDD

 14. saçlarrrrrr :))))

 15. PINKSUGARR says:

  saçlarına bayıldım,seni daha güzel göstermiş 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s