Tatile gidemiyorum delircem!!

Temmuz’un ilk haftası soluğu 2 günlüğüne Çeşme’de almıştım. Zeynep’in bekarlığa vedası için 27 kişilik küçük bir kafile ile yapılan bu Çeşme kaçamağı meğersem bu yazın ilk ve son deniz kum tatiliymiş. Zeynep’i aslında sizler de tanıyorsunuz, Bebek Şenliği‘ne beraber katılmıştık, muhteşem cicilerini bu postta paylaşmıştım.

Bekarlığa veda bahanesiyle İstanbul yağmurundan kaçıp, Çeşme‘ye sığınmak muhteşem bir fikirdi. Ama yağmur artık iyice şımardı, olur olmaz zamanlarda yağıyor, birden güneş açıyor, İstanbul sıcaktan ve nemden pul pul terliyor, onu inatla terketmeyenler benim gibi söylenip duruyor! Hangi akla hizmet, Temmuz- Ağustos’ta şöyle ayakkalarımı uzatıp, etrafa boş boş bakacağım, km sıfırlatacak bir tatil planı yapmadım bilemiyorum!

Tatilim hiç yok değil ama daha çoook var! Yıllık iznimi bayrama sakladım, upuzun, bol keşifli bol ilham depolayacağım bir tatile gidicem ama daha bunun Temmuzu var, koskoca Ağustosu var. Hergün herkes, bir tatil beldesinden tweet bombardımanı, 4square check-inleri, facebook’ta dizi dizi tatil albümleri ile sosyal medyadan üstüme üstüme geliyor 🙂 Ben ettim siz etmeyin, gün gelir devran döner 😉

Biz de 2 gün de olsa baya eğlendik ne yalan söyliyim ;P

IMG_2371

Bu fotoğraf da bugün twitterda ardından hüngür hüngür ağladığım, uzatmaya çalışırken 10cm kaybettiğim saçlarım için gelsin..

IMG_2353

IMG_2354Elbise: Zeynep Tosun – Babet:Adidas Stella McCartney – Küpeler: Aida Pekin

This entry was posted in adidas, aida pekin, çeşme, Stella McCartney, zeynep ökmen, zeynep tosun. Bookmark the permalink.

3 Responses to Tatile gidemiyorum delircem!!

  1. Judy Abbott says:

    umarım tatile çıkıp kafanı rahatlatabilirsin, ben nasıl ayarladım bilmiyorum 1 hafta izin koparttım, resmen arkama bakmadan kaçıyorum ofisten, maazallah çağırırlar mağırırlar:(

  2. Cerenicus says:

    billur süper görünüyorsunuz, Zeynep'in düğününe de gelemedim çok üzgünümmm, ama fotoları gördüm süpermiş… Bayramda acısını çıkarırsın, üzülme ben de Ankara bekçisiyim hala :))http://cerengnc.blogspot.com/

  3. une voguette says:

    join the club biu'cum ben 3 senedir tatil yüzü görmedim halaçıkamıyorum ben de ÇILDIRICİİİMMMM!!! ama sineye çekip en azından güzel şeyler yapıyorum diyip kendimi avutuyorum :)p.s. elbiseye bayıldım!!! tam senlik çok zarif bir elbise!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s